KÙZNIÔ

Restauracja Mùlk została otwarta z końcem lutego 2012 roku. Od początku staraliśmy się proponować Gościom odwiedzającym restaurację tradycyjne smaki kuchni Kaszubskiej. W roku 2014 uruchomiony został w kompleksie zabudowań Restauracji Mùlk nowy obiekt – Kùzniô Mùlka wraz ze sklepem z tradycyjnymi, regionalnymi specjałami wytwarzanymi na miejscu. Dzięki usilnym staraniom otwarta została także manufaktura przetwórstwa mięsa o lokalnym charakterze. Sprzedajemy to, co sami produkujemy.

- RESTAURACJA MÙLK -
GOTUJEMY Z SERCEM

Restauracja Múlk została otwarta z końcem lutego 2012 roku. Od samego początku staramy się, aby nawet najwięksi smakosze odnaleźli w naszym menu coś dla siebie. Gustownie urządzone sale pozwalają miło spędzić zarówno romantyczną kolację we dwoje, jak i spotkanie w szerszym gronie przyjaciół czy urządzić firmowy lunch. U nas można doświadczyć tego, co oznacza kaszubska gościnność.

Dysponujemy kompletnym zapleczem gastronomicznym oraz sprzętem, pozwalającym w profesjonalny sposób realizować zlecone nam zamówienia. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę w zakresie żywienia zbiorowego i cateringu w oparciu o najnowocześniejsze systemy produkcji, przechowywania i dystrybucji żywności, z zachowaniem zasad HACCP, GMP i GHP, co gwarantuje produkcję wyrobów najwyższej jakości.

Z DOMOWEJ WĘDZARNI

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako
przykładowy wypełniacz w przemyśle
poligraficznym.

Więcej

ZDROWO I SWOJSKO

Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów, które nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają istniejących. Jeśli masz zamiar użyć fragmentu Lorem Ipsum, lepiej mieć pewność, że nie ma niczego „dziwnego” w środku tekstu. Wszystkie Internetowe generatory Lorem Ipsum mają tendencje do kopiowania już istniejących bloków, co czyni nasz pierwszym prawdziwym generatorem w Internecie. Używamy zawierającego ponad 200 łacińskich słów słownika, w kontekście wielu znanych sentencji, by wygenerować tekst wyglądający odpowiednio. To wszystko czyni „nasz” Lorem Ipsum wolnym od powtórzeń, humorystycznych wstawek czy niecharakterystycznych słów.

    Ta witryna używa plików cookie. Więcej
    Rozumiem
    x