- RESTAURACJA MÙLK -
GOTUJEMY Z SERCEM

Restauracja Múlk została otwarta z końcem lutego 2012 roku. Od samego początku staramy się, aby nawet najwięksi smakosze odnaleźli w naszym menu coś dla siebie. Gustownie urządzone sale pozwalają miło spędzić zarówno romantyczną kolację we dwoje, jak i spotkanie w szerszym gronie przyjaciół czy urządzić firmowy lunch. U nas można doświadczyć tego, co oznacza kaszubska gościnność.

Dysponujemy kompletnym zapleczem gastronomicznym oraz sprzętem, pozwalającym w profesjonalny sposób realizować zlecone nam zamówienia. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę w zakresie żywienia zbiorowego i cateringu w oparciu o najnowocześniejsze systemy produkcji, przechowywania i dystrybucji żywności, z zachowaniem zasad HACCP, GMP i GHP, co gwarantuje produkcję wyrobów najwyższej jakości.

KÙZNIÔ

Restauracja Mùlk została otwarta z końcem lutego 2012 roku. Od początku staraliśmy się proponować Gościom odwiedzającym restaurację tradycyjne smaki kuchni Kaszubskiej. W roku 2014 uruchomiony został w kompleksie zabudowań Restauracji Mùlk nowy obiekt – Kùzniô Mùlka wraz ze sklepem z tradycyjnymi, regionalnymi specjałami wytwarzanymi na miejscu. Dzięki usilnym staraniom otwarta została także manufaktura przetwórstwa mięsa o lokalnym charakterze. Sprzedajemy to, co sami produkujemy.

SALA BANKIETOWA

Szukasz miejsca na zorganizowanie wesela, przyjęcia urodzinowego, pierwszej komunii, chrzcin, jubileuszu czy zjazdu rodzinnego? Sala bankietowa to idealne miejsce! Pomieści nawet 200 osób a kuchnią nie trzeba się martwić, bo to przecież dobrze znany MULK! Zapraszamy!

POKOJE

Pokoje znajdują się na pierwszym piętrze Sali Bankietowej. Przez całą dobę do dyspozycji gości dostępny jest bar a w godzinach otwarcia restauracji dostępna jest także pyszna kuchnia restauracji Mùlk. Pokoje posiadają własne łazienki z umywalką, wc i natryskiem. Wyposażone są w ręczniki i środki higieny osobistej. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor. Do dyspozycji gości jest sauna, bilard a po wcześniejszym umówieniu także gabinet SPA. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking samochodowy

KRÓM - SKLEP

W naszym sklepie proponujemy tradycyjne smaki przysmaków kaszubskich przygotowywanych w taki sam sposób, jak robiły to nasze mamy czy babcie. Z naszego Krómu, goście Mùlka zabrać ze sobą mogą smakołyki ręcznie wyrabiane jedynie z najlepszych naturalnych produktów z miejscowych hodowli, upraw czy runa pochodzącego z kaszubskich lasów. Nasze rarytasy nie zawierają sztucznych konserwantów i przygotowywane są jedynie w zdrowy, domowy sposób.

WÃDZARNIK

Przygotowywanie wędlin i mięs wędzonych o wyjątkowym, domowym smaku odbywać się może jedynie wówczas, gdy nie ilość jest najważniejszym elementem procesu produkcji, ale gdy na pierwszym miejscu stawia się jakość. Takie wymagania może spełniać jedynie marginalna działalność, manufaktura tworząca produkty z pasją, zaangażowaniem i nieukrywaną dumą wypływającą z niepowtarzalnych smaków, które proponuje. Pragniemy zaproponować Państwu najlepsze smaki z wãdzarnika Mùlka.

    Ta witryna używa plików cookie. Więcej
    Rozumiem
    x